facebook
twitter
Annetamise tingimused
 
SA Eesti Puuetega Inimeste Fond annetusi ei tagasta. Veendu enne annetuse tegemist, et annetuse summa ja andmed oleksid õiged. Kui oled siiski teinud annetuse ekslikult või tegid vea summa sisestamisel võta meiega ühendust aadressil epifond@gmail.com
 
Üldtingimused
 
SA Eesti Puuetega Inimeste Fondile tehtud annetusi kasutatakse, et toetada puuetega inimeste initsiatiivi, järgmistes valdkondades: kultuur ja looming, haridus, puuetega inimeste liikumisharrastused, ühiskond ja õigusruum.
 
Annetuse saate teha, kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena. Loomulikult saate annetuse vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada siinset annetuskeskkonda.
 
Ühekordse annetuse tegemisel käesolevas annetuskeskkonnas suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka või krediitkaardimakse vormile, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.
 
Püsiannetuse tegemiseks internetipangas klõpsake palun oma internetipanga logol. Pärast sisse logimist saate kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta eeltäidetud välju. Selleks saate kasutada pangalogode all esitatud informatsiooni.
 
 
 
Annetuse valuutaks on euro.
 
SA Eesti Puuetega Inimeste Fondile tehtud annetustelt saab tagasi nõuda tulumaksuosa.
Kui soovite saada SA Eesti Puuetega Inimeste Fondile (edaspidi: sihtasutus) tehtud annetustelt tagasi tulumaksuosa, palun teatage sellest soovist sihtasutusele hiljemalt järgmise aasta 1. jaanuariks e-posti teel (epifond@gmail.com).
 
Sihtasutus edastab tulumaksutagastust soovivate isikute annetusandmed Maksuametile hiljemalt 1. veebruariks.
Eraisikust annetajal on võimalus maksustamisperioodi tulust maha arvata sihtasutusele tehtud annetused.
Maha arvamiste summasse lähevad arvesse nii eluasemelaenu intressid, koolituskulud kui ka kingitused ja annetused. /Tulumaksuseadus § 282 lõige 1/.
 
Ettevõtte poolt tehtud annetused sihtasutusele on samuti maksuvabad (juhul kui annetuse kogusumma ei ületa 10% maksumaksja eelmise kalendriaasta kasumist või 3% sama kalendriaasta isikustatud sotsiaalmaksu summast, so 3% summast, mis on palga ja sarnase maksena välja makstud).
/Tulumaksuseaduse § 49 lõige 2/ Sihtasutusele oma tulumaksuosa tagasisaamise soovist teatanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.
 
Privaatsus ja turvalisus
 
I TURVALISUS
 
1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga.
Kõige turvalisem on internetipanka sisse logimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.
 
II PRIVAATSUS
 
1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.
3. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt e-kirju, teavitades neid portaaliga seotud olulistest sündmustest. Soovi korral saate meile igal ajal teada anda, et Te ei soovi e-kirju saada.
4. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid sotsiaalmeedia lehed, mille lingid on meie kodulehel ning Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.

Meie toetajad

sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
logo
Eesti Puuetega Inimeste Fond

Tel: 56 496 102
e-mail epifond@gmail.com
Toompuiestee 10, Tallinn 10137
Viitenumber: 3500081021 (üldine)
3500082059 (SPONSOR konto)
Saaja: Rahandusministeerium a/a:
SEB EE891010220034796011 või
Swedbank EE932200221023778606 või
Luminor EE701700017001577198
facebook